Kto z Was, będąc dzieckiem nie marzył o tym, by pod choinką znalazły się akcesoria dla lalek i same lalki? Dla małych dziewczynek to często najwspanialszy prezent. Taki też jest Kamper LOL Surprise.

Akcesoria dla lalek

Gdy byliśmy mali akcesoria dla lalek wykonywali dla nas rodzice, dziadkowie – często z tego co było pod ręką. Czasem ciężarówka starszego brata służyła za transport dla lalek barbie, kiedy jechały na wakacje.

Obecnie na rynku zabawek dostępne są niezliczone ilości akcesoriów, które z pewnością dorównają tym wykonanych przez naszch bliskich w dzieciństwie. Dobrym przykładem jest właśnie Kaper Glamper LOL Surprise.

Kamper Glamper LOL

Nazwa Glamper nie wzięła się znikąd. Jest połączeniem Angielskiego Glam (eng. Efektowny) ze słowem Camper. Camper Glamper to rozkładana przyczepa kempingowa w kolorze jasnego turkusu z różowymi dodatkami.

W tej zjawiskowej zabawce dla dziewczynek znajdziemy podświetlany basen, zjeżdżalnię, piętrowe łóżko, łazienkę z sedesem, grill, kabinę DJ-a, lodówkę z wyposażeniem, telewizor czy obrotową scenę. W zestawie Camper Glamper znajduje się również wyjątkowa laleczka LOL Surprise OMG.

Zabawki pod choinkę

Ze względu na wciąż niesłabnącą popularność lalek, które stają się przed Bożym Narodzeniem prezentami pod choinkę, Camper Glamper jest niezwykłym prezentem, który spodoba się małej miłośniczce laleczek LOL Surprise OMG. Ten rozkładany Kamper posiada aż 55 akcesoriów, a ponadto posiada także kolorowe neonowe światła. Camper Glamper wydaje dźwięki.


Zabawki kupisz w sklepie internetowym dla dzieci: zabawkitotu.pl